2018. gada apmācību sezona skaistumkopšanas speciālistiem

Jaunumi
25.01.2018

GMT BEAUTY turpina 2018. gada apmācību sezonu skaistumkopšanas speciālistiem – kosmētiķiem, masieriem, SPA speciālistiem.

2018. gada 26. martā notiek seminārs – GMT BEAUTY Expecting – “Procedūras topošām māmiņām un pēcdemdību periodā”, Latvijas profesionālās kosmētikas zīmola radītā kosmētikas līnija sievietēm grūtniecības un bērniņa zīdīšanas laikā.
Līnija ar nosaukumu Expecting ir radīta ar nolūku topošajām un esošajām māmiņām palīdzēt uzturēt veselu un atjaunot ādu, grūtniecības un bērniņa barošanas laikā. Līnijā ietilpts gan produkti pretstriju profilaksei un ārstēšanai, gan tūskas un ādas sausuma mazināšanai.
Līnijas produkti ir atzīti par drošiem lietošanai grūtniecības un zīdīšanas laikā, un ir saņēmuši kvalitātes apstiprinājumu no Latvijas Ginekologu Asociācijas.
Semināra tēmas:
• Kosmētikas līnija sievietēm grūtniecības un bērniņa zīdīšanas laikā – kādai tai jābūt?
• GMT BEAUTY Expecting kosmētikas pielietošana ķermeņa procedūrās.
• GMT BEAUTY Expecting kosmētika lietošanai mājās.

Seminārs notiek 2018. gada 26. martā, GMT BEAUTY birojā – salonā, Braslas ielā 29, Rīgā (karte pielikumā). Semināra norises laiks no 10:00 līdz 16 : 00.
Semināru vadīs GMT BEAUTY vadošā trenere, kosmētiķe ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi skaistumkopšanā, Terēze Beļkova. Apmācīttiesīga persona, apliecība NR 61.
Semināra dalībnieki saņem diplomu par semināra apmeklējumu, 6 TIP un 25% atlaidi GMT BEAUTY kosmētikai semināra dienā.

Mēs palīdzam sniegt klientiem to, ko viņi vēlas un nodrošinam, lai viņi ar prieku atgriežas pie Jums!
Būsim priecīgi sniegt jums vērtīgus instrumentus darba pilnveidošanai!