fbpx
Par mums

Viena piliena filozofija

Pietiek ar vienu sēklu, lai radītu pļavu.
Pietiek ar vienu GMT pilienu, lai padarītu tevi skaistu.

Tava āda ir dārgums.

Āda ir tava skaistuma audekls, tavs sargs un dzīvības punkts, kurā ķermenis sastopas ar pasauli. Rūpēs par ādu jāiekļauj labākās un efektīgākās metodes, lai uzturētu ādas veselību un dzīvīgu skaistumu, atjaunotu, dziedētu  un saglabātu to.

GMT BEAUTY radīts, lai sniegtu tev tieši to: efektīvākie dabas elementi mijiedarbībā ar jaunākajām tehnoloģijām, aktivizēs tava ķermeņa dabiskās atjaunošanās spējas šūnu līmenī. Ikviena GMT BEAUTY produkta sastāvs ir radīts tik koncentrēts, ka acīmredama rezultāta sasniegšanai pietiks ar vienu pilienu.

Kosmētika kas radīta ar cieņu.

Drošos un efektīvos GMT BEAUTY produktus radījušas sievietes – skaistumkopšanas, medicīnas un zinātnes profesionāles, kuras ieguldot pūles jaunāko zinātniski tehnoloģisko atklājumu izpratnei un pielietojumam, gadu gaitā attīstījušas produktus, pārliecinoties par to iedarbību, efektivitāti un drošumu ikdienas darbā ar klientiem. GMT BEAUTY kosmētiku veido tīras un dabīgas sastāvdaļas, kas ir rūpīgi izvēlētas, pārbaudītas (produkti netiek testeti uz dzīvniekiem), ir drošas un nav alerģiskas.

GMT BEAUTY ir  vairāk kā 20 gadu pieredze ādas kopšanas un estētiskās medicīnas jomā, jaunākie sasniegumi bioķīmijā un tehnoloģijās.

GMT BEAUTY – Viss, lai sniegtu jūsu ādai vislabāko.

Rūpējieties par savu ādu ar GMT BEAUTY, un jautājiet savam kosmetologam par GMT BEAUTY profesionālajām procedūrām.

Tīri un pārbaudīti

GMT BEAUTY produkti satur rūpīgi izvēlētas, dabīgas sastāvdaļas un patentētas aktīvās vielas izcila rezultāta nodrošināšanai ikviena lietotāja ādai. Biotehnoloģiski iegūtas modernākās izejvielas, darbojoties molekulārā līmenī, aktivizē katras šūnas enerģiju, tieši ietekmējot mērķa audus un sasniedzot rezultātu. GMT BEAUTY kosmētika ir dermatoloģiski pārbaudīta un nesatur alergēnus, tādēļ tās ir piemērotas ikvienam, pat cilvēkiem ar īpaši jutīgu ādu.

Ekonomiski un videi draudzīgi

GMT BEAUTY uzskata, ka tikpat nozīmīgi, cik atjaunot un saglabāt cilvēka ādas veselību, ir respektēt apkārtējo vidi un dabas resursus, tādēļ izvēlas visefektīvāko un videi draudzīgāko iepakojumu un pielieto ražošanas tehnoloģijas atstājot minimālu iespaidu uz vidi.

Uzticams profesionālisms

GMT BEAUTY produkti radīti profesionālai lietošanai kosmetologiem un skaistumkopšanas speciālistiem. Produktus iespējams veiksmīgi pielietot gan darbā ar aparāttehnoloģijām, gan arī veicot procedūras manuāli.

Produkti ir augsti iedarbīgi, tādēļ katrai procedūrai nepieciešams neliels produkta daudzums. Tādējādi arī produktu krājums jāpapildina retāk.

Produktiem izmantots efektīvs iepakojums, kas saglabā produkta kvalitāti un efektivitāti ilgstoši, samazina atkritumu apjomu, ir ērti lietojams un ietaupa gan laiku, gan līdzekļus.

Partneris biznesa attīstībai

GMT BEAUTY produkti ir lielisks uzņēmējdarbības veids, papildus ienākumu gūšanai un pārdošanas apjomu palielināšanai salonos un mazumtirdzniecībā. Klienti labprāt vēlēsies turpināt lietot efektīvos, tīros un patīkamos produktus mājās. Lietojot GMT BEAUTY kosmētiku mājās, klients turpina skaistumkopšanas procedūru iedarbību un palīdz skaistumkopšanas speciālistam sasniegt rezultātu. Tas ne tikai palielinās skaistumkopšanas speciālista ienākumus, bet arī radīs klientiem ciešāka attiecības ar  speciālistiem.