Privātuma politika

1.1. Klientam pasūtot preces, reģistrācija nav obligāta, taču, veicot pasūtījumu, obligāti jāaizpilda preču pasūtījuma forma, kurā jāsniedz visi piegādei nepieciešamie Klienta personas dati: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, adrese, kur tiks piegādātas preces, tālruņa numurs, piegādes veids un citi preces piegādei svarīgi dati. Šie dati tiek ievākti ar mērķi noformēt pasūtījumus, sniegt nepieciešamo piegādes informāciju kurjeram, nodrošināt apmaksas veikšanu caur elektroniskajiem norēķinu sistēmām, saziņai ar klientu par pasūtījuma gaitu, biļetenu un piedāvājumu sūtīšanai.

1.2. Klients apstiprina, ka sniedz Administratoram tiesības vākt, glabāt, sistematizēt, izmantot un kārtot jebkādā veidā, kas nav aizliegts ar Eiropas Savienības un Latvijas Republikas tiesību aktiem, visus un jebkurus personas datus, kurus Klients tieši vai netieši sniedz Administratoram, apmeklējot Veikalu un izmantojot Pakalpojumus šajos Noteikumos noteiktajā kārtībā un ievērojot nosacījumus.

1.3. Administrators uzņemas informāciju par Klientu neatklāt trešajām personām, izņemot Administratora partnerus, kas sniedz ar Klienta pasūtījuma iesniegšanu vai izpildi saistītus pakalpojumus. Klienta personas datus var atklāt tikai pamatojoties uz gadījumiem, kas paredzēti Eiropas Savienības un Latvijas Republikas tiesību aktos.

1.4. Reģistrējoties vai veicot pasūtījumu, Klients apstiprina, ka ir pilngadīgs un ir tiesīgs iepirkties Veikalā.

1.5. Reģistrējoties Klients uzņemas nevienam neatklāt savus pieslēgšanās datus. Tāpat, beidzot darbu, Klientam ir jāizrakstās no Veikala sistēmas, lai garantētu, ka neviens cits nepiekļūs Klienta datiem, īpaši tajos gadījumos, kad Klients izmanto publisku datoru (piem., universitātē, interneta veikalos u.tml.). Administrators neuzņemas jebkādu ar to saistīto atbildību, ja Klients atklāj savus pierakstīšanās datus vai, beidzis darbu, neizrakstās no Veikala sistēmas.

1.6. Klients apstiprina, ka ir informēts, ka pārlūkojot Veikalu, datorā, kuru izmanto Klients, tiks saglabātas “kūkiji” (angļu val. “cookies”). “Kūkiji” – tie ir dati, kas tiek nodoti no Veikala uz Klienta datora cieto disku. “Kūkiju”, kas tiek izmantoti Veikalā, pieņemšana nesniedz Administratoram pieeju Klienta personīgajai informācijai. Administrators izmanto kūkijus, kad nepieciešams identificēt Klienta datoru, – tas Administratoram sniedz iespēju piedāvāt labāku Pakalpojumu kvalitāti. Daudzas pārlūkprogrammas automātiski pieņem kūkijus pēc iestatījuma, bet Klients var attiekties no “kūkijiem” vai daļēji tos ierobežot, iestatot pārlūkprogrammā attiecīgas izvēles. Tādā gadījumā daži Veikala Pakalpojumi var nedarboties.

1.7. Klienta personas dati tiks glabāti ne mazāk par 3 gadiem no viņa pēdējās pierakstīšanās Veikalā, izmantojot pierakstīšanās datus.

1.8. Administratoram ir tiesības jebkurā laikā, bez iepriekšēja brīdinājuma, ierobežot vai pārtraukt Klienta iespēju izmantot Veikala pakalpojumus. Tāpat ir tiesības pārtraukt Veikala darbību, par to neinformējot Klientu.

1.9. Ja Klients vēlas labot vai dzēst savus personīgos datus no Veikala pakalpojumu reģistra, viņam ir jānosūta informācija Administratoram uz e-pasta adresi shop@gmtbeauty.com vai rakstisku paziņojumu uz: GMT Beauty Trade SIA, Braslas iela 29 Rīga, LV-1084, Latvija

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.

Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.

Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.

Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Piemēram: YouTube. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.