GMT Beauty uzsāk jauno rudens sezonu jaudīgi ar dalību Ziemeļvalstu masāžas čempionātā

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas organizētais Ziemeļvalstu masāžas čempionāts, kas iemantojis starptautisku  atzinību skaistumkopšanas nozares profesionāļu vidū, šogad norisināsies no 29.- 30.septembrim, Jūrmalā.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja  ne vien demonstrēt savas prasmes, bet arī apmeklēt seminārus un meistarklases, tikties klātienē un dalīties profesionālajā pieredzē ar GMTBeauty skaistumkopšanas speciālistiem un tādiem pasaulē atzītiem nozares ekspertiem kā Starptautiskās masāžas asociācijas dibinātāju un vadītāju Jeppe Tengbjerg (Dānija), masāžas terapeiti, Starptautiskās masāžas asociācijas treneri Kinga Katlin Jenei (Rumānija) u.c.. 

     

Aicinām uz GMT Beauty organizētajām meistarklasēm masāžas čempionāta ietvaros, kas paredzētas gan studentiem, gan nozares profesionāļiem, kuri vēlas atklāt nozares jaunākās tendences:

  • Kad: 29. septembris 
  • Cikos: 10:20-11:00  

Meistarklase: Vai Tava prioritāte ir rūpes par sava un klienta veselību!? Ieguvumi no dabīgu, daudzveidīgu un kompleksu līdzekļu pielietojuma masāžas procedūrās. 

  • Kad: 30. septembris 
  • Cikos: 10:20-11:00 

Meistarklase: Ķermeņa aplikācijas- lielisks veids kā sekmēt masiera darba efektivitāti. 

DALĪBNIEKU REĢISTRĒŠANĀS

Līdz 2023.gada 15.septembrim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

 

 

Publicēts, Sep 12, 2023