Политика доставки

PREČU PIEGĀDE

7.1. Preces piegādā Administratora pilnvarots pārstāvis.

7.2. Piegādes izdevumus apmaksā Administrators vai pats Klients.

7.3. Ja Kurjeram nav bijusi iespēja piegādāt preces Klienta vainas dēļ vai no viņa atkarīgu apstākļu dēļ, Kurjers papildus saskaņo Klientam piemērotu jaunu piegādes laiku. Atkārtota piegāde tiek veikta ne vairāk par divām reizēm. Pretējā gadījumā, ja Klients trīs reizes nepieņem preces, preces tiek atgrieztas Administratoram, bet Klientam nav tiesību izteikt pretenzijas par preču nepiegādāšanu laikā, un Administrators viņu pilnībā atbrīvo no atbildības par preču piegādes termiņa pārkāpšanu, ja preces Klientam netiek piegādātas vai tiek piegādātas nelaikā Klienta vainas vai no Klienta atkarīgu apstākļu dēļ.

7.4. Administrators vai Administratora pilnvarota persona neatbild un nepārbauda, vai preces pieņem tieši pasūtījumā minētā persona. Tā ir Klienta atbildība.

7.5. Preču piegādes laikā Klientam kopā ar Administratoru vai Kurjeru obligāti jāpārbauda sūtījuma stāvoklis, vai sūtījuma iepakojums nav sagumzīts, saslapināts, saplēsts vai citādāk ārēji bojāts. Pamanot sūtījuma bojājumu, Klientam Kurjera iesniegtajā sūtījuma piegādes apstiprinājumā jānorāda pamanītie defekti. Ja Klients neizpilda šīs darbības Kurjera klātbūtnē, viņam nav tiesību izteikt nekādas pretenzijas par preču bojājumiem un Administrators tiek atbrīvots no jebkādas atbildības, kas saistīta ar to.

7.6. Ja Klients pamana, ka preces neatbilst pasūtījumā paredzētajām prasībām, viņš apņemas nekavējoties sazināties ar Administratoru pa tālruni +371 28619008 vai e-pastu shop@gmtbeauty.com. Administrators apņemas pielietot visus līdzekļus, lai likvidētu esošos defektus, ja trūkumi radušies Administratora vai tā vārdā strādājošo trešo personu vainas dēļ. Ja administrators saprātīgā, ar Klientu saskaņotā, termiņā nelikvidē defektus, Klientam ir tiesības savas tiesības aizstāvēt likumos paredzētajā kārtībā.

Apmaksātie pasūtījumi tiks izsūtīti 10 darba dienu laikā.

Preču piegāde notiek tikai uz Eiropas Savienības valstīm.

Latvijā, Igaunijā un Lietuvā pasūtījumi tiek piegādāti ar kurjera pakalpojumu sniedzēju “Venipak”, “DPD” un “Smartpost Itella“. Piegāde tiek veikt uz pasūtītāja norādīto adresi vai paku bodes punktu. Piegādes laiks var ilgt līdz 5 darba dienām. Preču piegāde ir bezmaksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 30 EUR.

Pārējās Eiropas savienības valstīs pasūtījumi tiek piegādāti ar kurjera pakalpojuma sniedzēju “TNT” un “DPD“. Piegāde tiek veikt uz pasūtītāja norādīto adresi. Piegādes laiks Eiropā aizņem līdz 14 dienām.

Atkarībā no piegādes veida un pasūtījuma summas, piegādes maksa var būt no 0 līdz 40 EUR. Piegādes izmaksas tiks automātiski aprēķinātas pasūtīšanas laikā.