Profesionālā kosmētika

Kosmētika profesionālai lietošanai. Šeit skaistumkopšanas speciālisti var atrast kosmētiskos līdzekļus lietošanai ar aparātiem vai manuāli

Apskatīt produktus

Ikdienas kosmētika

Kosmētiskie līdzekļi ikdienas lietošanai. Šeit atradīsiet labākos un efektīvākos sejas un ķermeņa kopšanas kosmētiskos līdzekļus!

Apskatīt produktus
Natura Concept

Natura Concept

NATURA CONCEPT paver jaunus apvāršņus kosmētikas iespējām, atklājot vēl nepieredzētu efektivitāti kosmētikas līdzekļu iedarbībā!

Expecting

Expecting

Expecting līnija ir radīta ar nolūku topošajām un jaunajām māmiņām palīdzēt atjaunot un uzturēt veselu ādu, grūtniecības un bērniņa barošanas laikā.

SPORT concept

SPORT concept

Sport Concept ir radīta aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk sports un kuri cenšas būt labā fiziskā formā, kā arī vēlas sasniegt vislabākos rezultātus.

SPA Concept

SPA Concept

Produkti ar Latvijas spēka augiem – dzērvenes, kaņepe un apiņi.

Hair Concept

Hair Concept

GMT BEAUTY izstrādāti matu kopšanas līdzekļi

Drīzumā...

Drīzumā...

Par mums

Jauns cilvēka ķermeņa skaistuma redzējums

GMT BEAUTY zīmols radīts 2008. gadā un ir zināms kā Latvijas populārākais profesionālās kosmētikas zīmols. Viens no GMT BEAUTY svarīgākajiem principiem ir panākt veselas un skaistas sejas un ķermeņa ādas uzturēšanu un saglabāšanu ilgtermiņā, neizmantojot cilvēka organismam vai dabai kaitīgas vielas.

Lasīt vairāk

Jaunumi

Ilgtermiņa atbalsts skaistumkopšanas profesionāļiem

Mēs vēlamies aizsākt atbalsta programmu “Sniedz roku”, lai palīdzētu kopīgiem spēkiem atkopties no ierobežojošās dīkstāves...

#Paliecmājās. GMT BEAUTY SOS komplekts – saglabā formu mājas apstākļos!

Kad mājās tiek aizvadīta jau teju trešā nedēļa, ledusskapis, iespējams, tiek virināts daudz biežāk, nākas...