fbpx

Intensīva procedūra mitrumu zaudējušai ādaiAtjauno un stabilizē mitruma līmeni ādā. Izlīdzina sīkās grumbiņas.

Procedūrā izmantotās metodes un produkti: Masāža, GMT BEAUTY sejas attīrošie līdzekļi, krēmi, gēli un plastificējoša maska

Mērķzonas procedūras laikā: Seja, īpaša vērība tiek pievērsta acu zonai, kakls un dekoltē

Procedūras ilgums: 1 st. 30 min.

Vēlamais procedūru kurss: Rekomendējam veikt 2 nedēļās 1 procedūru. Kurss sastāv no 6 procedūrām. Vēlams kombinēt ar „Ultraskaņas procedūru sejas ādas mitrināšanai”.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: MOISTURISING DERMOPROTECT CLEANSER, DEEP MOISTURIZING & REVITALIZING SERUM, REVITALIZING EYE CONTOURE CREAM, INTENSIVE FIRM & LIFT CREAM

Ar šīs procedūras palīdzību sejas, kakla un dekoltē āda tiek dziļi mitrināta, atjaunota un atsvaidzināta. Procedūra izlīdzina mazās krunciņas, nodrošina mitruma noturību un kavē novecošanās procesus ādā. Efekts ir acīmredzams jau pēc pirmās procedūras.
Procedūra sākas ar sejas ādas attīrīšanu ar SEJU ATTĪROŠU, MITRINOŠU UN AIZSARGĀJOŠU LĪDZEKLI, kas lieliski attīra ādu, noņem make – up un atjauno ādas hidrolipīdu mantiju.
INOVATĪVS TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS PĪLINGS atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, nopulē to, sagatavo ādu turpmākai procedūrai.
Pēc pīlinga uzklāj DZIĻI MITRINOŠU GELU, kas dziļi mitrina ādu, izlīdzina sausuma radītās grumbiņas. Dziļi mitrinošo gelu rūpīgi iestrādā ādā. Tam seko anti – age masāža sejai, kaklam un dekoltē zonai ar BAGĀTĪGU MASĀŽAS KRĒMU.
Pēc masāžas uzklāj PLASTIFICĒJOŠU PRETGRUMBU MASKU – ZELTS UN PĒRLES, kas dziļi mitrina ādu, izlīdzina mīmikas grumbiņas, kavē novecošanās procesus ādā. Procedūras noslēgumā uzklāj ATJAUNOJOŠU LIFTINGA ACU KONTŪRKRĒMU acu zonai un ATJAUNOJOŠU UN FORMĒJOŠU SEJAS KRĒMU sejai kaklam un dekoltē zonai.
Procedūra:
• dziļi mitrina ādu, saglabā mitruma līmeni ādā;
• uzlabo asinsriti un veicina ādas šūnu atjaunošanos;
• izlīdzina mazās grumbiņas.