Intensīva procedūra problemātiskajām – celulīta skartajām – ķermeņa zonām, izmantojot aparāttehnoloģijasProcedūra samazina celulītu, uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju.
Atjauno ķermeņa kontūras.

Procedūrā izmantotie līdzekļi un produkti: GMT BEAUTY pretcelulīta masāža, GMT BEAUTY attīrošie līdzekļi – DEEP MOISTURISING DERMOPROTECT CLEANSER, geli – SHAPING GEL un krēmi – ADVANCED ANTICELLULITE CREAM.

Mērķzonas procedūras laikā: Gurni, augšstilbi, celulīta skartās zonas.

Procedūras ilgums: 30 min – 1 h.

Vēlamais procedūru kurss: 8 – 10 procedūras. Vēlams kombinēt ar pretcelulīta masāžu, izmantojot vakuummasāžu vai manuālās tehnikas, kā arī ietīšanas procedūru vai presoterapiju.

Procedūru regularitāte: 1 x nedēļā.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: DEEP MOISTURISING DERMOPROTECT CLEANSER, TRIPLE ACTION SCRUB, ENRICHED SLIMMING & ANTI-CELLULITE CREAM, RELAXING ANTI SWELLING GEL FOR LEGS, PROTECTIVE ANTIOXIDANT CREAM

Efektīva procedūra cīņai ar celulītu. Šajā procedūrā izmanto īpašu SHAPING GEL ar augstu elektrovadītspēju un optimālu vides pH, kas ļauj tos lietot elektroterapijā un sonoterapijā (piem., lipolīzē – tauku šķelšanā ar ultraskaņu vai mikrostrāvām), kur SVELTAM™ kopā ar aļģu un zaļās tējas (Camelia sinensis) aktīvo vielu kompleksu aktivizē tauku šūnu vielmaiņu, lieliski mazinot tauku rezerves – lokālus tauku uzkrājumus, nelīdzenumus. Iesaka kombinēt ar pretcelulīta masāžu, izmantojot vakuummasāžu, presoterapiju vai manuālās tehnikas.