fbpx

Intensīva procedūra problemātiskajām – celulīta skartajām – ķermeņa zonām, izmantojot aparāttehnoloģijasProcedūra samazina celulītu, uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju.
Atjauno ķermeņa kontūras.

Procedūrā izmantotie līdzekļi un produkti: GMT BEAUTY pretcelulīta masāža, GMT BEAUTY attīrošie līdzekļi –MOISTURISING CLEANSER, geli – FAT BURNING & SLIMMING GEL un krēmi – ADVANCED ANTICELLULITE CREAM.

Mērķzonas procedūras laikā: Gurni, augšstilbi, celulīta skartās zonas.

Procedūras ilgums: 30 min – 1 h.

Vēlamais procedūru kurss: 8 – 10 procedūras. Vēlams kombinēt ar pretcelulīta masāžu, izmantojot vakuummasāžu vai manuālās tehnikas, kā arī ietīšanas procedūru vai presoterapiju.

Procedūru regularitāte: 1 x nedēļā.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: TRIPLE ACTION SCRUB, ENRICHED SLIMMING & ANTI-CELLULITE CREAM, RELAXING ANTI SWELLING GEL FOR LEGS, PROTECTIVE ANTIOXIDANT CREAM

Efektīva procedūra cīņai ar celulītu. Šajā procedūrā izmanto īpašu FAT BURNING & SLIMMING GEL ar augstu elektrovadītspēju un optimālu vides pH, kas ļauj tos lietot elektroterapijā un sonoterapijā (piem., lipolīzē – tauku šķelšanā ar ultraskaņu vai mikrostrāvām), kur SVELTAM™ kopā ar aļģu un zaļās tējas (Camelia sinensis) aktīvo vielu kompleksu aktivizē tauku šūnu vielmaiņu, lieliski mazinot tauku rezerves – lokālus tauku uzkrājumus, nelīdzenumus. Iesaka kombinēt ar pretcelulīta masāžu, izmantojot vakuummasāžu, presoterapiju vai manuālās tehnikas.