fbpx

Kompleksa procedūra vēdera zonas modelēšanaiProcedūra uzlabo tauku vielmaiņu, samazina lieko apjomu viduklī.
Lieliski skulptorē ķermeni, uzlabo ādas tvirtumu vēdera zonā.

Procedūrā izmantotie līdzekļi un produkti: GMT BEAUTY attīrošie līdzekļi – TRIPLE ACTION SCRUB, geli – SHAPING GEL, plastificējoša aļģu maska – BUST FIRMING MASK un krēmi – FIRMING CREAM.

Mērķzonas procedūras laikā: Vēders, sāni, mugura.

Procedūras ilgums: 1 h 30 min.

Vēlamais procedūru kurss: 8-10 procedūras. Vēlams kombinēt ar masāžu liekā apjoma samazināšanai, izmantojot vakuummasāžu.

Procedūru regularitāte: 1-2 x nedēļā.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: DEEP MOISTURISING DERMOPROTECT CLEANSER, TRIPLE ACTION SCRUB, ENRICHED SLIMMING & ANTI-CELLULITE CREAM, RELAXING ANTI SWELLING GEL FOR LEGS, INTENSIVE FIRMING CREAM

Procedūru iesāk ar ķermeņa pīlingu – TRIPLE ACTION SCRUB, procedūru turpina ar aktīvā slaidinošā gela – SHAPING GEL uzklāšanu uz problēmzonas. Gelā esošajam kafijas ekstraktam piemīt divkārša iedarbība – tas veicina lipolīzi – tauku šķelšanu, un ierobežo lipoģenēzi – jaunu tauku šūnu veidošanos. Ingvera un zaļās tējas ekstrakti palīdz atjaunot optimālu asinsapgādi un vielmaiņu taukaudos. Tālāk seko plastificējošās maskas – BUST FIRMING MASK – uzklāšana uz problēmzonas. Plastificējošās maskas mikroelementu un aminoskābju bagātais sastāvs dziļi atjauno un nostiprina ādu. Procedūras beigās uzklāj FIRMING CREAM uz problēmzonas un iemasē to.