fbpx

Procedūra vēdera zonas apjoma samazināšanai, izmantojot aparāttehnoloģijasProcedūra uzlabo tauku vielmaiņu un samazina lokāli lieko apjomu.

Procedūrā izmantotie līdzekļi un produkti: Aparāttehnoloģijas (US-kavitācija, mikrostrāvas – elektrolipolīze), GMT BEAUTY attīrošie līdzekļi – TRIPLE ACTION SCRUB, geli – SHAPING GEL, krēmi – ADVANCED ANTI-CELLULITE CREAM, FIRMING CREAM.

Mērķzonas procedūras laikā: Viduklis, sāni, mugura.

Procedūras ilgums: 1 h.

Vēlamais procedūru kurss: 8-12 procedūras. Vēlams kombinēt ar masāžu liekā apjoma samazināšanai, izmantojot vakuummasāžu vai manuālās tehnikas.

Procedūru regularitāte: 1-2 x nedēļā.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: DEEP MOISTURISING DERMOPROTECT CLEANSER, TRIPLE ACTION SCRUB, ENRICHED SLIMMING & ANTI-CELLULITE CREAM, RELAXING ANTI SWELLING GEL FOR LEGS, INTENSIVE FIRMING CREAM

Procedūra sākas ar ķermeņa ādas attīrīšanu – TRIPLE ACTION SCRUB, pēc pīlinga seko viegla masāža, izmantojot aktīvo slaidinošo gelu – SHAPING GEL. Slaidinošajā gelā – SHAPING GEL – esošajam kafijas ekstraktam piemīt divkārša iedarbība – tas veicina lipolīzi – tauku šķelšanu, un ierobežo lipoģenēzi – jaunu tauku šūnu veidošanos. Ingvera un zaļās tējas ekstrakti palīdz atjaunot optimālu asinsapgādi un vielmaiņu taukaudos.

Slaidinošajam gelam – SHAPING GEL – piemīt augsta elektrovadītspēja un optimāls vides pH, kas ļauj to lietot elektroterapijā un sonoterapijā (piem., lipolīzē – tauku šķelšanā ar ultraskaņu vai mikrostrāvām). Procedūras beigās nepieciešamo daudzumu FIRMING CREAM iemasē ādā, līdz tas pilnībā uzsūcas.