No 25.-26. maijam pievienojies GMT BEAUTY veselīgai brīvā laika pavadīšanai svaigā gaisā!

Šajā nedēļas nogalē, no 25.- 26. maijam  Rīga kļūs par Baltija minifutbola centru, jo LNK SPORTA PARKĀ tiks noskaidroti kausa ieguvēji.
Pievienojies arī Tu un kopā ar GMT BEAUTY atbalsti veselīgu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā ģimenes un draugu lokā!

🌟 PASĀKUMA GAITĀ TEVI SAGAIDA

👩‍🏫 Īpaša meistarklase, kurā GMT BEAUTY profesionāļi iepazīstinās ar sporta līnijas produktiem un to labāko pielietojumu pirms un pēc sporta aktivitātēm.

💬 Savā stendā GMT BEAUTY speciālisti iepazīstinās ar visu skaistumkopšanas produktu klāstu, sniegs individuālas bezmaksas konsultācijas un piemeklēs piemērotākos produktus katram ādas tipam.

⚽ Sporta aktivitātes, kurās varēs piedalīties ikviens - pārvarēt šķēršļus ar futbola bumbu un gūt vārtus. Katru dienu precīzākais un ātrākais dalībnieks saņems īpašu balvu no GMT BEAUTY. Ikviens, kurš piedalīsies saņems veicināšanas balvu.

📸 Fotoattēls - ikviens, kurš nofotografēsies un ievietos fotogrāfiju IG, atzīmējot @gmtbeauty un @balticminifootballcup, piedalīsies loterijā, kurā 3 laimīgie iegūs vērtīgas balvas no GMT BEAUTY.

🧠 QUIZ spēle - atbildi uz jautājumiem par GMT BEAUTY un Baltic Minifootball Cup. Trīs precīzākie un ātrākie dalībnieki tiks apbalvoti ar īpašiem pārsteigumiem no GMT BEAUTY produktu klāsta.

🎁 Slepenais īpašais piedāvājums no GMT BEAUTY!

KĀDI VĒL PĀRSTEIGUMI ?!

🍴 Kas gan ir sportiska atpūta svaigā gaisā bez garšīga un veselīga ēdiena. 🍔 Vēdera priekus nodrošina Cloud Kitchen @Cloud Kitchen catering un slavenais šefpavārs Tadas Paplauskas!

🍽️ Pievienojies Baltic minifutbola CUP un izbaudi divu dienu kulinārijas ekstravaganci Cloud Kitchen Catering, modernākajā Lietuvas ēdināšanas uzņēmumā, ko vada slavenais šefpavārs Tadas Paplauskas.

Baudi gardus ēdienus un piedalies ekskluzīvās slavenā šefpavāra Tadas Paplauskas vadītajās meistarklasēss, darbnīcās un degustācijās.

🥩 Atklāj perfekta liellopa gaļas steika vai klasiska burgeru grilēšanas noslēpumus no profesionāla eksperta! Nepalaid garāmiespēju uzlabot savas kulinārās prasmes, kā arī palutināt garšas kārpiņas.

📅 Maijs 2️⃣5️⃣:

🔛 Jaunā COBB Heritage Grila un Griliai.lt aprīkojuma atklāšana; 🎮 Aizraujošas spēles, desiņu ēšanas sacensības, precizitātes izaicinājumi un fantastiskas sponsoru dāvanas!

🚌 Pievienojies Cloud Kitchen ēdināšanas autobusam, lai piedalītos aizraujošā ekskursijā un pabūtu kopā ar šefpavāru Tadas Paplauskas:

🔝 14:00h: Meistarklases seminārs un degustācija ar Tadas Paplauskas

🔝 16:00h: Ēdienu ēšanas sacensības: "Kurš visātrāk apēd desu?"

📅 Maijs 2️⃣6️⃣:

🔛 Aizraujošā pasākuma turpinājums ar jauno COBB Heritage Grill un Griliai.lt aprīkojumu;

🚌 Nepalaid garām iespēju pievienoties jautrībai Cloud Kitchen ēdināšanas autobusā, lai piedalītos vēl vienā neticamā ekskursijā un sesijā kopā ar šefpavāru Tadas Paplauskas:

🔝 14:00h: Meistarklases seminārs un degustācija ar Tadas Paplauskas

🔝 16:00h: Ēdienu ēšanas sacensības: "Kurš visātrāk apēd desu?"

🔝 16:00h: Ēdienu ēšanas sacensības: "Kurš visātrāk apēd desu?"

🎉 Vēl vairāk aizraujošu spēļu, konkursu un loteriju Instagram un Facebook ar pasakainām balvām!

Publicēts, May 20, 2024